Kadry i płace

 

 

Doradztwo księgowe

Rozwiążemy bieżące problemy dotyczące zarządzania.

Zakres usług Kontakt

Dostarczamy niezbędnych informacji biznesowych.

Tworzymy budżety i integrujemy je z systemem kontroli i akceptacji kosztów.

Zarządzamy ryzykiem nadużyć i gospodarczym.

Poziom świadczonych usług oceniam wysoko. Wszystkie zadania są wykonywane fachowo, solidnie i terminowo. Firmę Kalder A polecam jako rzetelnego partnera do współpracy.

 

Mariusz Omieciński

Członek Zarządu, Black Lion Fund S.A.

Kalder A jako firma świadcząca usługi od 2009 r. w zakresie  księgowości, kadr i płac oraz IT w całym okresie współpracy nigdy nie udzielała wymijających odpowiedzi. Personel księgowy zawsze miał wystarczająco dużo cierpliwości i czasu, by zająć się naszymi problemami.

Karolina Mościcka - Bauer

Prezes Zarządu , Rage Age Polska S.A.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, usługi wykonywane są profesjonalnie i rzetelnie. Pracownicy Kalder A z dużym zaangażowaniem podchodzą do nowych projektów realizowanych w ramach działalności naszej Spółki.

Maciej Pietras

Prezes Zarządu , Soho Factory Sp. z o.o.

Pełny zakres usług

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły

Zakres usług

Oferujemy usługi doradcze mające na celu poprawę efektywności działania Twojej firmy oraz jej stały rozwój. Rozwiązujemy bieżące problemy dotyczące zarządzania na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Nasze usługi obejmują zarządzanie kosztami i efektywnością, projektami, zasobami ludzkimi, ryzykiem nadużyć, ryzykiem gospodarczym, usprawnianie działania przedsiębiorstwa, audyt wewnętrzny.

Oferujemy wsparcie dla firm i osób podejmujących decyzję lub kontrolujących wyniki poprzez okresowe dostarczanie im niezbędnych do tego informacji, co umożliwia skupienie się na podstawowej działalności biznesowej.

Pomagamy klientom w tworzeniu budżetu oraz jego integracji z systemem kontroli i akceptacji kosztów. Istotną zaletą takiego rozwiązania dla klienta jest możliwość śledzenia odchyleń od planu finansowego i możliwość wprowadzania działań korygujących.

Skontaktuj się z nami


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości